Quadre pedagògic

CURS 2017-2018

EQUIP DIRECTIU

Director General: Josep M. Roca Carles

Directora Adjunta: Laura Fernández Ramí­rez

Cap d'Estudis de Primària: Núria Donaire Donaire

Cap d'Estudis d'Infantil: Montse Castells Ros 

                        ____________________________________________

 

EDUCACÓ INFANTIL

P3 A  Rafi Sanchis Llorens  

P3 B  Esther Fernández Sánchez 

P4 A  Cecí­lia Benet March

P4 B  Mariona Bonet Solí­s

P5 A  Marta Santana Ros

P5 B  Montse Castells Ros

Mestres de suport:

Héctor Mena Chueco (Psicomotricista)

M. Cruz Carralero Yepes

                         ____________________________________________

 

CICLE INICIAL

1r A   Meritxell del Valle García

1r B   Amaya Izco Urroz

2n A   Núria Donaire Donaire 

2n B   Anna Mariné Segura (Cap del departament de Sostenibilitat)

Mestres de suport:

Adriana Roda Gómez (Especialista d'Anglès)

Feli Martínez Fuentelsaz (Mestra d'E.E. i Cap del DOIP)

Rafi Carretero Tena

Rosa Mestres Blanch

                        _____________________________________________

 

CICLE MITJÀ

3r A  Rosa M. Pont Ramoneda

3r B  Ana Gómez Ramos

4t A  Emma Caparròs Carabassa 

4t B  Ainhoa Cabrera Agustí­ (Cap del departament de Matemàtiques)

 

Mestres de suport:

Fernando Bejarano Molina (Especialista d'Educació Fí­sica)

Silvia Rodrí­guez de Guzmán Ballestero

Laura Fernández Ramí­rez

                        ______________________________________________

 

CICLE SUPERIOR

5è A  Aurora Sánchez Lladró 

5è B  Josep Manel Ligero Martí­n

6è A  Xavier Badia Padrosa (Cap del departament TAC)

6è B  Josefina Garcí­a Sánchez

Mestres de suport: Sergi Dotú Casanovas (Especialista Educ. Musical i Cap de Pastoral) 

Margarida Rendé Civit (Especialista d'anglès i Cap Departament de Llengües)

Josep M. Roca Carles

                                     ___________________________________________________________      

                                               

                                                            EDUCADORES DE SUPORT:

                                                          Maria Ortega Martí­nez (Psicòloga)

                                                          Judith Escrivà  Ràfols (Integradora social)

                                                          Anna Arroyo Monroy (Vetlladora) 

 

                                     ____________________________________________________________

 

 

 AUXILIAR I PORTERIA:

 Joan Rico Martí­


Arxius d'interès



També et pot interessar...

Manifest Vedruna Catalunya

llegir més »

Calendari 2017-2018

Calendari 2017-2018 Inici de les classes 12 setembre  12-13 de setembre entrada progressiva de P-3 Finalització de les classes 22 de ju...

llegir més »